Salon

Salon fryzjerski o powierzchni 200m² zlokalizowany na parterze w prestiżowym apartamentowcu PATRIA na warszawskim Powiślu przy ul. Kruczkowskiego 6 lok. u3. Hair Club Warsaw to niezwykle miejsce w centrum Warszawy w sąsiedztwie hoteli, instytucji, banków i luksusowych apartamentów.

Profesjonalnie urządzone wnętrze daje poczucie intymności a komfort uzupełnia uspokajająca muzyka, dobra kawa oraz  światowej klasy poziom usług w zakresie zabiegów stylizacji i pielęgnacji włosów.

Nasi Fryzjerzy, pracują w zawodzie od kilkunastu lat, posiadają najwyższe stopnie zawodowe Tworzenie i zabawa kolorami i nowe linie cięć przynoszą nam dużo satysfakcji. O odpowiednią jakość wykonywanych usług dba właściel salonu - Marcin Puchalski znany stylista fryzur.

Każdego dnia odkrywamy cos nowego, ciągle się uczymy. Lubimy niepospolite rozwiązania, odważne, awangardowe fryzury i przyciągające uwagę cięcia, podkreślane niepowtarzalnymi kolorami. Cenimy sobie precyzję, kreatywność i profesjonalne podejście do każdego naszego klienta.

W Hair Club Warsaw zależy nam nie tylko na dobrym samopoczuciu i urodzie naszych klientów ale także pełnym bezpieczeństwie, dlatego gwarantujemy Państwu całkowitą sterylność zabiegów oraz nasze doświadczenie i kompetencje.

Nasz salon powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach.

Szczególnie dbamy o jakość i wyjatkowość naszej oferty.

Stosujemy produkty najwyższej klasy ALTERNA, KEVIN.MURPHY, JOICO, GOLDWELL, TIGI.

Alterna

Cloud 9

Goldwell

Tigi

Joico