Zregeneruj się na wiosnę!!! - Kuracja Treat.me w cenie 100 pln!

Kuracja Treat.me Kevin Murphy prezentuje Treat.Me, kurację zainspirowaną technologią kosmetyków do ciała. Treat.Me może zostać dostosowana do indywidualnych potrzeb klientów, oferując szereg skoncentrowanych formuł: naprawczą, nawilżającą, chroniącą kolor, przeciw starzeniu się, zwiększającą objętość oraz gęstość.

Wstaw tytuł zdjęcia

Treat.Me łączy najlepsze naturalne składniki z technologią pielęgnacji skóry w dwu-składnikowym aktywnym serum, które niesłychanie, dogłębnie spenetruje włosy i da niesamowicie długotrwały efekt.

W skład serum wchodzą proteiny pochodzenia roślinnego oraz warzywnego, zbliżone do tych, które znajdują się w strukturze włosów. Ponad 26 aminokwasów z łatwością przenika przez powierzchnię włosów, wzmacniając ich łuskę poprzez uzupełnianie przerw spowodowanych ciepłem oraz obrażeniami chemicznymi, tworząc gładką i bardziej miękką powierzchnię.

Wstaw tytuł zdjęcia

Dodatkowo oprócz 26 aminokwasów, formuła Treat.Me zawiera nawilżający olej Moringa i ekstrakty Gardenii, które osadzają się w uszkodzonych fragmentach łuski włosa, czyniąc ich powierzchnię gładszą. Formuła serum pozwala na mniejszą strukturę molekularną, która z łatwością wnika we włosy i absorbuje się w ich korze, dając natychmiastowy i długotrwały rezultat. Dzięki substancjom aktywnym przechowywanym w osobnych butelkach, nie ma potrzeby na chemiczny stabilizator, który mógłby osłabić ich działanie.

Wstaw tytuł zdjęcia

Dla najlepszych rezultatów kuracja Treat.Me powinna być wykonywana co 6-8 tygodni. Efekt kuracji może zostać wydłużony dzięki maskom Angel.Masque i Hydrate-me.Masque, stosowanymi pomiędzy wizytami.

Alterna

Cloud 9

Goldwell

Tigi

Joico