Włosy - powrót do korzeni (dosłownie) :-)

Specjaliści pytani o najnowszy przepis na piękne włosy polecają powrót do podstaw - czyli odpowiednią pielęgnację skory głowy.

Szampony, odżywki i maski pomagają odbudować ubytki w strukturze włosa, dodają im elastyczności i połysku ale na ich wzrost czy gęstość nie maja wpływu. Kondycja, odporność i grubość włosów zależy bowiem od ich ukrytych w skórze cebulek. Włos pozbawiony niezbędnych składników nie ma siły zdrowo rosnąć dlatego ważne, by w pielęgnacji nie zapominać o skórze głowy.

hair club warsaw fryzjer w warszawie

Ostatnio oprócz szamponow,odżywek, masek i kuracji w ampułkach pojawiły sie nowe rodzaje kosmetyków do włosów. Ich nazwy znamy z gam przeznaczonych do skóry twarzy - do dyspozycji mamy bowiem kremy do włosów a także rożne rodzaje serum i pilingów do skóry głowy.

Zwykle wiemy jaki mamy rodzaj włosów. Dużo trudniej jest samodzielnie ustalić jaki mamy typ skóry głowy. W ustaleniu typu skóry głowy pomoże nam fryzjer. Po dokładniejszą diagnoze warto też pójść do dermatologa czy trychologa. Wybór wyspecjalizowanych kosmetyków do włosów jest ogromny. Zabiegów jest dużo mniej. Najprostszy z nich to masaż polepszsjacy ukrwienie skory głowy - po takim zabiegu cebulki włosów dostają tlenu i składników odżywczych a składniki kosmetyków lepiej się wchłaniają.

hair club warsaw fryzjer w warszawie

W Hair Club Warsaw wykona go fryzjer myjący włosy. Delikatny automasaż skóry głowy warto robić sobie codziennie masując głowę delikatnymi, okreznymi ruchami nie uciskając mocno skory ani jej nie drapiąc.

Zapraszamy Państwa na odprężający masaż głowy i wSPAniałe zabiegi do włosów i skóry głowy.

Tutaj doskonale sprawdzi się Initialiste Kerastase - serum aktywujace piękno włosów, i regenerujące mieszki włosowe. (do stosowania na skórę głowy) .

hair club warsaw fryzjer w warszawie

Alterna

Cloud 9

Goldwell

Tigi

Joico