Premiera Moroccanoil w Hair Club!

Hair Club najlepszy salon stylizacji wlosow w Warszawie

Zapraszamy na premierę marki Maroccanoil w Hair Club już od najbliższego poniedziałku (13.05)

Jesteśmy pierwszym salonem, w którym będzie mżna skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych i zakupić produkty Moroccanoil.

Głównym składnikiem wszystkich produktów tej marki jest olej arganowy pochodzący z Maroko (najlepszy olej arganowy produkowany na świecie) .

MAroccanoil posiada właściwości odbudowywujące oraz chroniące włosy przed wysoką temperaturą. Od wielu lat olej ten jest stosowany przez kobiety do leczenia paznokci i włosów. Produkty marki bardzo wzmacnają włosy, nadają im luksusowy połysk, leczą i odbudowywują kruche i słabe włosy.

Hair Club najlepszy salon stylizacji wlosow w Warszawie

Kilka słów o marce Maroccanoil:

Moroccanoil® oferuje innowacyjne, łatwe w użyciu, nastawione na skuteczność receptury, które błyskawicznie przemieniają wszystkie rodzaje włosów, dając efekt pięknych, zdrowych oraz naturalnie wyglądających włosów. Narodzone w ostatniej dekadzie produkty Moroccanoil® szybko stały się światową sensacją, którą przyjęły gwiazdy, świat mody, styliści filmowi i telewizyjni, redaktorzy najbardziej luksusowych pism oraz kobiety na całym świecie.

Historia Moroccanoil® rozpoczęła się, kiedy Carmen Tal, współzałożycielka Moroccanoil®, poddała się koloryzacji, która całkowicie zniszczyła jej włosy. Wtedy przyjaciółka zabrała ją do salonu, gdzie Carmen spróbowała zadziwiającego zabiegu olejkiem, który natychmiast przemienił jej zniszczone włosy w lśniące, gładkie i łatwe do ułożenia. Zainspirowana wyjątkową skutecznością zabiegu, Carmen postanowiła dodatkowo uszlachetnić ten niezwykły olejek i podzielić się jego korzyściami z kobietami na całym świecie.

W tym czasie zabiegi na włosy z użyciem olejków były uznawane za niekonwencjonalne, ale Carmen nie zraziła się tą przeszkodą. Wraz z mężem połączyli siły z grupą wizjonerów, aby stworzyć wyjątkową, opartą na olejku recepturę zabiegu na włosy. Efektem współpracy był oryginalny preparat Moroccanoil Treatment (Kuracja Moroccanoil) , który zrewolucjonizował przemysł kosmetyczny, tworząc całkowicie nową kategorię w segmencie pielęgnacji włosów – zabiegi olejkami. Zdobywająca nagrody Kuracja Moroccanoil szybko stała się rozpoznawalna wśród czołowych stylistów, gwiazd oraz kobiet na całym świecie jako niezbędny element przygotowania włosów do stylizacji i produkt bez którego żadna kobieta nie może się obejść.

Sukces zdobywającej nagrody Kuracji Moroccanoil® doprowadził do rozwinięcia szerokiej gamy innowacyjnych, luksusowych produktów do pielęgnacji włosów marki Moroccanoil®. Celem było odpowiedzieć na potrzeby wszystkich rodzajów włosów łatwymi w użyciu i nastawionymi na skuteczność recepturami. Produkty Moroccanoil® osiągnęły sukces na całym świecie dzięki swoim właściwościom, które nie obciążają włosów, dają naturalne efekty oraz natychmiastowo wchłaniają się do wnętrza włosa bez pozostawiania śladów. Ekskluzywne receptury nie tylko sprawiają, że włosy są naturalnie miękkie i lśniące, ale także poprawiają ich ogólny stan, aby pomóc włosom być widocznie i odczuwalnie zdrowszymi i piękniejszymi.

Produkty Moroccanoil® na stałe zagościły za kulisami największych pokazów mody na całym świecie oraz są regularnie używane przez najlepszych stylistów podczas tworzenia stylizacji na okładki luksusowych pism, materiałów redakcyjnych oraz w czasie rozdania nagród, między innymi: Oscarów, Złotych Globów, GRAMMY oraz MTV.

Hair Club najlepszy salon stylizacji wlosow w Warszawie

Ukochany, charakterystyczny zapach Moroccanoil® oraz ekskluzywne, turkusowo-pomarańczowe opakowanie zainspirowane zostały esencją regionu śródziemnomorskiego. Sztandarowy zapach Moroccanoil® zawiera piękne, wyszukane niuanse, aby ukoić zmysły.

Moroccanoil® nie tylko intensywnie poświęca się produkcji produktów najwyższej jakości, ale również z dumą może potwierdzić, że zapewnia bezpieczne, satysfakcjonujące oraz oferujące równe szanse miejsca pracy na całym świecie. Jako marka o światowym zasięgu z wieloma międzynarodowymi biurami, Moroccanoil® pozostaje całkowicie oddany inwestowaniu w społeczności, które obsługuje.

Produkty Moroccanoil® są dostępne wyłącznie w wysokiej jakości salonach fryzjerskich na całym świecie.

Alterna

Cloud 9

Goldwell

Tigi

Joico