Wybór Kate Moss! Mega objętość dzięki Kerastase!

Wstaw tytuł zdjęcia

Przedstawiamy nowość w naszym salonie - kosmetyki stylizujące Kerastase, do formowania pełnych objętości i życia fryzur.

kerastase hair club warsaw warszawa

Produkty dedykowane są różnym typom włosów a ich główny cel to dodanie im tekstury, objętości i magicznego kształtu. Nowe kosmetyki do stylizacji polubią zarówno włosy proste, kręcone, jak i cienkie i płaskie.

Oto 5 nowości od Kerastase, które odmienią Twoje włosy.

FORM FATALE

Fatale Forme oferuje idealną trwałość. Ten innowacyjny fluid do modelowania włosów, zawierający złote mikrocząsteczki, idealnie kształtuje cienkie włosy, modelując pożądany kształt i utrwalając je go na długo. Idealny do włosów cienkich.

LIFT VERTIGE

Używając Lift Vertige nie ma żadnych przeszkód do uzyskania efektu podniesienia włosów od samej nasady. U podstaw tego produktu wysokiej jakości leży prosta formuła: uniesienie, elastyczność i brak przykrych niespodzianek. Formuła, która może podnieść włosy od nasady z subtelnością i bez "tekturowego" wyglądu.

BOUCLES D'ART

Doskonale zdefiniowane loki i utrzymanie fryzury z dodatkiem połysku. 24-godzinna skuteczność skrętu loków.

MOUSE BOUFFANTS

Natychmiastowa transformacja i efekt glamour dzięki Mousse Bouffante, który jest gęsty, a mimo to lekki. Subtelny produkt, który pogrubia cienkie włosy, jednocześnie umożliwiając włosom swobodne przemieszczanie się.

SPRAY A PORTER

Ten produkt pozwala na wyrzeźbienie fal prosto z plaży bez efektu lepkości. Falisty styl staje się coraz bardziej wyrafinowany i jest ulubionym lookiem zwłaszcza młodszych kobiet, nie tylko podczas lata.

Alterna

Cloud 9

Goldwell

Tigi

Joico