KERASTASE w Hair Club!

Od 1964 roku marka Kérastase koncentruje się na usłudze pielęgnacyjnej, która bazuje na najnowocześniejszych formułach i najskuteczniejszych produktach. Ta prawdziwa sztuka pielęgnacji wydobywająca naturalne piękno włosów opiera się na 3 podstawowych wartościach: SKUTECZNOŚĆ, DIAGNOZA, INDYWIDUALNOŚĆ

kerastase w hair club

SKUTECZNOŚĆ: Tożsamość marki Kerastase jest nierozerwalnie związana z Laboratoriami Zaawansowanych Badań L’Oréal. W wyniku tego połączenia powstały innowacyjne, unikalne, pełne aktywnych składników produkty marzeń.

DIAGNOZA: Tylko doskonale przeszkolony Fryzjer-Konsultant Kérastase może dobrać idealny program pielęgnacyjny zarówno do stosowania w salonie, jak i w domu, do każdego rodzaju włosów.

INDYWIDUALNOŚĆ: Każda kobieta jest wyjątkowa; każdy rodzaj włosów ma swoje charakterystyczne potrzeby. Aby je zaspokoić Kerastase proponuje kompletną gamę produktów do pielęgnacji.

RYTUAŁY PIELĘGNACYJNE KÉRASTASE: To znak rozpoznawczy marki już od 40 lat. Od tego czasu każda wizyta w salonie staje się wyjątkowo zmysłowym przeżyciem. Klientka jest w centrum uwagi rozkoszując się chwilą prawdziwego relaksu.

kerastase hair club

Z okazji wprowadzenia marki Kerastase do Hair Club zapraszamy do spróbowania wszystkich produktów marki na miejscu. Oczywiście realizujemy również słynne Rytuały Pielęgnacyjne!

Zwracamy szczególną uwagę na KERASTASE Gama: Elixir Ultime Grand Crus

Eliksiry pielęgnacyjne do różnych rodzajów włosów. Połaczenie kompleksu Oleo-Complex i 4 olejków: pracaxi, arganowy, kukurydziany i kameliowy i cennych ekstraktów.

Dział Zaawansowanych Badań L'Oréal w odpowiedzi na różne potrzeby włosów połączył legendarny Oléo-Complexe z cennymi dla urody ekstraktami tworząc wyjątkowe eliksiry.

Olejki "Grand Crus" są dostosowane swoją konsystencją, zapachem oraz działaniem, tak by mogły pielęgnować włosy cienkie i uwrażliwione, osłabione oraz koloryzowane.

olejki kerastase

Kerastase Elixir Cheveux Colorés Oleo Complex + ekstrakt z białej herbaty imperialnej. Eliksir rozświetlający włosy koloryzowane inspirowany zapachem Coco Mademoiselle, Chanel.

Kerastase Elixir Ultime Cheveux Abimes Oleo Complex + ekstrakt z drzewa moringa. Eliksir odbudowujący włosy zniszczone inspirowany zapachem Flower by Kenzo

Kerastase Elixir Cheveux fins et sensibilisés** Oleo Complex + ekstrakt z róży millenium. Eliksir pielęgnujący do włosów cienkich i delikatnych inspirowany zapachem Acqua di Gioia, Giorgio Armani

Alterna

Cloud 9

Goldwell

Tigi

Joico