Kawior w służbie urody!

Bliny z kawiorem i szampan.... Tak podobno jadała Caryca Katarzyna. Czyżby już przed wiekami wiedziano, że drogocenna ikra służy urodzie?

hair club salon fryzjerski warszawa

Powrót do składników pochodzenia naturalnego czy wręcz organicznego to bardzo powszechny trend w kosmetyce, podobnie zresztą jak moda na zdrową żywność w branży spożywczej. Czysty kawior a także wyciągi kawiorowe zawierają ogromne bogactwo cennych składników. To jeden z najbardziej pożądanych składników w kosmetyce do włosów. Kawior w składzie gwarantuje nam na pewno wysoką cenę ale również spektakularny efekt.

hair club salon fryzjerski warszawa

Choć w większości preparatów stosuje się mocno modyfikowane wyciągi z kawioru, zwłaszcza ze względu na wysokie koszty surowca, pozbawiając go jednocześnie podczas obróbki specyficznego morskiego zapachu w najbardziej luksusowych wersjach kosmetyków używa się go pod tradycyjną postacią.

hair club salon fryzjerski warszawa

W takiej właśnie formie znajdziemy go w całej linii kosmetyków do pielęgnacji włosów Alterna Caviar - bogactwo odbudowywujacych, przeciwstarzeniowych i nawilżających składników, bez parabenów, silikonow, mydel, olejów mineralnych czy pochodnych siarki.

Linia dostępna w Hair Club Warsaw!

hair club salon fryzjerski warszawa

Alterna

Cloud 9

Goldwell

Tigi

Joico