Hair Club przedstawia: UV+ Bamboo Vibrant Color Alterna szampon do włosów 250 ml

Bamboo UV+ Vibrant Color Shampoo - szampon do włosów farbowanych bez siarczanów

Bamboo UV+ Vibrant Color to delikatny szampon niezawierający w swoim składzie siarczanów i oczyszczonego chlorku sodu. Odżywia i nawilża, przez co jest podstawą dla zdrowych włosów, pielęgnując przy tym żywe kolory. Oparty na formule Color Hold UV+ zapewnia ochronę przed promieniowaniem UVA/UVB, wiąże i zatrzymuje wilgotność, chroniąc kolor zwiększa elastyczność i witalność włosów. Formuła ta jest idealna dla zapobiegania wypłukiwania się koloru, dodatkowo chroniąc przed uszkodzeniem oksydacyjnym kolorów.

hair club salon fryzjerski w Warszawie

Główne składniki pielęgnacyjne: • naturalny ekstrakt z bambusa; • naturalny ekstrakt z melona Kalahari; • technologia Color Hold UV+.

• Color Hold, to opatentowana i oryginalna formuła firmy Alterna. Gwarantuje najwyższy stopień ochrony koloru, zapobiegając blaknięciu kolorów spowodowanemu promieniowaniem UVA, UVB oraz promieniowaniu światła widzialnego w tym pochodzących również ze sztucznych źródeł światła, jak również chroni kolor przed wypłukiwaniem się.

Produkty firmy Alterna Professional Haircare produkowane są z certyfikowanych składników roślinnych oraz ze składników bioaktywnych pochodzenia morskiego! Posiadają certyfikat ECOCERT - Certified Plant Actives! ! Nie zawierają związków siarki ani parabenu. Żaden z produktów firmy Alterna nie był testowany na zwierzętach! ! !

Alterna

Cloud 9

Goldwell

Tigi

Joico