Nowość Nectaya

NECTAYA to absolutna nowość od znanej i cenionej wśród stylistów na całym świecie marki GOLDWELL. Ta niezwykle odżywcza farba bez najmniejszego dodatku amoniaku to prawdziwy produkt przyszłości.

NECTAYA to wynik 6 lat intensywnych badań, których ideą było osiągnięcie absolutnej perfekcji barw. Tym razem czas podziałał na korzyść. NECTAYA może pochwalić się bezkompromisową wydajnością stałego koloru, stuprocentowym pokryciem siwych włosów oraz rozjaśnieniem aż do trzech tonów.

NECTAYA to pierwsza na świecie permanentna farba do włosów z opatentowaną technologią IntraLipid, skutecznie uzupełniającą poziom brakujących wewnątrz włosa lipidów. To jednak nie wszystko, NECTAYA zawiera aż do 92% składników pochodzenia naturalnego, oraz jest wzbogacona odżywczym olejem arganowym.

Trzeba przyznać, iż marka GOLDWELL postarała się by nie tylko odzwierciedlić modne panujące trendy na naturalizm i ekologię, ale przede wszystkim swoim produktem odpowiedziała na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientek, które pragną zdrowych, odżywionych, pięknych włosów.

Alterna

Cloud 9

Goldwell

Tigi

Joico